♥ ♥ ♥ SUPERPANELE  ♥ ♥ ♥

Velykos

Picture
Laukėme laukėme ir štai sulaukėme. :) Atsirado SuprePanelėje naujas Velykų žaidimas kartu su nauja Velykų parduotuve. Gauta žinutė skambėjo taip:
Velykų naujienosMielos panelės,

    Velykos jau ne už kalnų, todėl paruošėme jums nuostabią staigmeną. Mūsų žaidimo komanda Superpanelių mieste pametė daugybę margučių ir prašo visų panelių pagalbos juos surenkant! Jie gali atsirasti bet kuriame žaidimo puslapyje, o kiekviena panelė gali rasti daugiausiai 10 margučių. Jeigu jums šio kiekio neužteks, visada galite pamėginti margučių laimėti ir paslapčių salone, atidarydamos dėžutę už deimantus. Nuo šiol joje galima laimėti ir margučių rinkinius (po 15 arba 30 margučių). Toje pačioje dėžutėje galėsite ištraukti ir Velykų zuikutės aprangos dalis!  
 Margučių laimėti galima ir žaidžiant specialiose velykinėse dvikovose su kitais žaidėjais. Šios dvikovos itin paprastos - jums tereikia sudaužyti priešininkės margutį. Laimėtoja gauna 1 margutį. Gera naujiena ta, kad pralaimėjusi panelė savo margučio nepraras. Norėdamos dalyvauti šiose dvikovose, privalote turėti bent vieną margutį.

Kam galėsite panaudoti savo margučius?
Galėsite tapti :
Velykų naujoke - surinkusi 5 margučius;
Margučių entuziaste - surinkusi 20 margučių;
Pažengusia margučių kolekcioniere - surinkusi  50 margučių;
Velykų įžymybe - surinkusi  100 margučių;
Margučių fanatike - surinkusi  200 margučių;
Margučių guru - surinkusi 400 margučių.

  Už savo surinktus margučius arba deimantus taip pat galėsi įsigyti ir unikalios Velykų aprangos dalis iš specialios Velykų parduotuvės. 
Surinkusi visas Velykų aprangos dalis gausi unikalų papuošalą - kiaušinį savo būstui papuošti.
 
Šį naują žaidimą žaisti galėsite nuo balandžio 19 iki 26 dienos. Sėkmės!


Velykų žaidimas

Kad ir kaip būtų kesita, niekas nesupranta kaip būtent reikia žaisti Velykų žaidimus. Galbūt tik laimės dėka pavyksta laimėti kiaušinių. O kaip gi juos sudažyti? Kol kas tai liko paslaptimo... Žaidimas iš pažiūros gan paprastas: dvi priešininkės daužia kiaušinius ir ta kuri sudaužys pirma - laimės kiaušinį. Prie dviejų kiaušinių, šone yra pliusiukas, kurio viduje sukiojasi du rutuliukai ir juos reikia laiku sustabdyti, tik... Kurioje vietoje?

Velykų parduotuvė

Šį kartą Velykų parduotuvėje galime nusipirkti kiškutės aprangą ne tik už deimantus, bet ir už margučius. Taip pat aprangos dalis galima laimėtis Paslapčių salone dėžutėje už 10 deimantų. Tik apranga ten jau kitokia.

Štai ką galime nusipirkti Velykų parduotuvėje

Picture
Picture
Picture
Picture

Štai ką galime gauti Palapčių salone

Picture
Picture
Picture
Picture